Nasze Centrum Rehabilitacji - profesjonalna pomoc

Centrum Rehabilitacji KORE to miejsce, w którym pacjenci mogą skorzystać z profesjonalnych usług fizjoterapii i rehabilitacji. Zespół fizjoterapeutów w Centrum Rehabilitacji KORE to specjaliści posiadający różne kursy i specjalizujący się w różnych dziedzinach, takich jak uroginekologia, fizjoterapia stomatognastyczna, fizjoterapia ortopedyczna urazowa czy osteopatia.

W Centrum Rehabilitacji KORE pacjenci mogą liczyć na terapię dobraną indywidualnie do ich potrzeb. Fizjoterapeuci pracujący w Centrum Rehabilitacji KORE traktują pacjentów w sposób holistyczny, czyli kompleksowo, biorąc pod uwagę nie tylko chorobę czy dolegliwość, ale także cały organizm pacjenta oraz jego tryb życia. Dzięki temu pacjenci mogą liczyć na skuteczne i dostosowane do ich potrzeb leczenie.

W Centrum Rehabilitacji KORE pacjenci mogą skorzystać z różnych form terapii, takich jak indywidualne treningi personalne czy też ćwiczenia grupowe. Wszystko po to, aby pomóc im poprawić kondycję i wzmocnić ciało, a także zmniejszyć dolegliwości i przyspieszyć proces rehabilitacji.