Spotykając się z pacjentem, niczym detektywi wspólnie rozwiązujemy zagadkę. Dlaczego boli? Jak reaguje na to ciało? Co na to nasz mózg? Jak temu zaradzić? Ta analiza daje nam wiedzę: jaką metodę i trening dobrać, aby ustąpił ból, a dolegliwości nie powróciły. Po tak szczegółowym śledztwie wiemy, a zwłaszcza pacjent rozumie jak się ruszać, pracować, trenować, odpoczywać, aby sobie pomóc i czerpać z tego radość. Ciało człowieka jest fascynujące, każdego dnia uczę się i odkrywam jak wielkie pokłady sił posiada jak również zdolności do regeneracji.
Własne możliwości odkrywam: podróżując, wędrując po górach, nurkując i ćwicząc jogę.
Jestem absolwentką studiów magisterskich na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku fizjoterapia oraz posiadam również tytuł technika masażysty. Praktykę i doświadczenie zdobywałam w licznych placówkach rehabilitacyjnych , pracując z pacjentami z różnego typu dysfunkcjami, gdzie miałam możliwość prowadzenia pacjenta w sposób indywidualny i kompleksowy.
Do każdego pacjenta podchodzę holistycznie, dużą wagę przywiązuję do postawienia trafnej diagnozy, która pozwoli zmaksymalizować efekty terapii oraz skrócić czas leczenia.
Moim głównym celem jest powrót do zdrowia moich pacjentów, dlatego też pogłębiam swoją wiedzę w zakresie najnowszych technik terapii manualnej, terapii powięziowej i innych skutecznych form uwalniania od bólu.
Prywatnie interesuję się dietetyką, psychologią, tańcem latynoamerykańskim.
Jestem absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum na kierunku fizjoterapia. Od początku pracy w zawodzie przede wszystkim interesuje się pracą z zaburzeniami neurologicznymi, kwestią bólu przewlekłego oraz nawracającego. Zajmuje się głownie dysfunkcjami kończyny dolnej oraz kompleksu lędźwiowego. Mam przyjemność współpracować z zawodnikami skialpinizmu, biegów górskich oraz wspinaczami, a także przygotowywać motorycznie uczestników wypraw wysokogórskich. Pracuję także z dziećmi z wadami postawy oraz zaburzeniami neurorozwojowym.
Prywatnie zajmuje się sportem (wspinaczka, kolarstwo szosowe/ enduro, freeride, slackfline, kendama, biegi górskie) i czytaniem.
Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku fizjoterapia. Obecnie jestem także doktorantką w Szkole Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie rozwijam swoje terapeutyczne zainteresowanie, jakim jest fizjoterapia kobiet w ciąży, w połogu oraz z problemami obszaru dna miednicy. Zajmuję się także terapią, edukacją i profilaktyką nietrzymania moczu, obniżenia narządów oraz bolesnego miesiączkowania. Problem uroginekologiczny jest bardzo złożony, często jego źródło nie znajduje się w miednicy, ale w innym obszarze ciała, dlatego do każdej pacjentki podchodzę bardzo holistycznie i indywidualnie.
Jestem współautorką artykułów naukowych w renomowanych czasopismach, gdzie poruszam tematykę fizjoterapii w prewencji i leczeniu dysfunkcji dna miednicy. Oprócz pracy naukowej i terapeutycznej moją kolejną pasją jest kolarstwo górskie, szosowe oraz turystyczne.
Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku fizjoterapia. Od samego początku mojej ścieżki edukacyjnej interesowała mnie medycyna manualna oraz jak najbardziej efektywna i szybka pomoc pacjentowi. W swojej praktyce zawodowej staram się łączyć różne podejścia i koncepcje terapeutyczne tak, aby jak najbardziej trafnie i skutecznie rozwiązywać problemy bólowe moich pacjentów. Specjalizuje się głównie w diagnostyce funkcjonalnej i terapii przewlekłych i ostrych zespołów bólowych związanych z narządem ruchu. Swoją wiedzę cały czas poszerzam poprzez liczne kursy doszkalające.
Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku fizjoterapia. Pracuję z pacjentami bólowymi i w stanach przeciążenia treningowego. Łączę trening funkcjonalny z technikami pracy tkankowej by zapewnić kompleksową opiekę w profilaktyce kontuzji. Prowadzę indywidualne zajęcia gimnastyki korekcyjnej dla dzieci i młodzieży. Obecnie pracuję jako trener narciarstwa i przygotowania motorycznego dla młodych zawodników oraz współpracuję ze wspinaczami z Akademii Korony.
Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku fizjoterapia.
Specjalizuję się w kompleksowej pomocy w problemach bólowych – odpowiednia diagnostyka, całościowe spojrzenie na pacjenta i profesjonalna terapia oparta na nowoczesnych metodach fizjoterapeutycznych skierowana bezpośrednio na przyczynę problemu pomaga mi w jak najefektywniejszej pomocy w problemach z którymi zgłaszają się do mnie Pacjenci.
W codziennej pracy pomagam osobom borykającym się z różnego rodzaju dolegliwościami (ostrymi i przewlekłymi) takimi jak: bóle kręgosłupa, stawów, mięśni, bóle głowy, bóle związane z nagromadzeniem stresu, sportowe zespoły przeciążeniowe - w szczególności z zakresu wspinaczki sportowej, zespoły przeciążeniowe związane z siedzącym trybem życia oraz profilaktyka urazów.
Nieustannie poszerzam swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach z zakresu fizjoterapii, obecnie w ramach kursów doszkalających z zakresu Manipulacji Powięzi.
Prywatnie interesuję się wspinaczką, podróżuję vanem oraz chodzę po górach. Interesuję się również jogą i medytacją, która jest dla mnie formą samorozwoju i pozwala stawać się coraz lepszym i świadomym człowiekiem.
Jestem fizjoterapeutką, trenerką personalną i certyfikowaną terapeutką uroginekologiczną PTUG. Studia magisterskie ukończyłam na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Nieustannie się rozwijam uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych.
Zajmuję się pacjentami z różnymi dolegliwościami, a w szczególności kobietami w ciąży i z problemami uroginekologicznymi. Specjalizuje się w terapii blizn, suchym igłowaniu, terapii trzewnej oraz treningach zdrowotnych. W praktyce zawodowej łączę wiele metod terapeutycznych w celu zapewnienia najlepszych efektów.
Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie w sposób holistyczny. Edukuję oraz pomagam wprowadzać zdrowe nawyki w życiu codziennym. Jako trener pomagam osiągnąć cele zdrowotne oraz sylwetkowe. W gabinecie zawsze staram się stworzyć przyjazną atmosferę opierającą się na współpracy.
Moje mocne strony to: empatia, delikatność i dobry humor.
Prywatnie jestem miłośniczką sportu, wędrówek górskich, podróży i Ashtanga jogi. Od najmłodszych lat trenuję biegi przełajowe, pływanie, narciarstwo oraz jazdę konną.
Tytuł magistra uzyskałem na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Przez 7 lat pracowałem we Francji prowadząc własny gabinet oraz współpracując z klinikami rehabilitacji neurologicznej, ortopedycznej oraz specjalizujących się w amputacjach. Mam doświadczenie w pracy z pacjentami z rzadkimi chorobami neurologicznymi (tj. stwardnienie rozsiane, zespół Ehlersa i Danlosa).
W mojej praktyce stosuję podejście holistyczne, spersonalizowane badanie i terapię dla każdego pacjenta. Bazuję na badaniach naukowych oraz własnym doświadczeniu. W treningach personalnych wykorzystuję kulturystkę i kalistenikę.
W wolnym czasie jeżdżę na rowerze, chodzę po górach i trenuję kulturystykę i kalistenikę.
Moje kursy:
Pracuję jako terapeuta manualny, wykorzystując techniki manualne oraz elementy ćwiczeń ruchowych w swojej codziennej pracy.
Stale dążę do rozwoju swoich umiejętności i poszerzania wiedzy w zakresie fizjoterapii i nie tylko.
Osobiście, poza pracą z pacjentem, aktywnie interesuję się różnego rodzaju treningiem siłowym, co pozwala mi na lepsze zrozumienie ruchu i pracy mięśni. Uwielbiam również uczestniczyć w festiwalach muzycznych, którę dają mi energię i inspirację. Oprócz tego, kocham Bieszczady, tam odnajduję spokój i bliskość z naturą,